Baza Firm Branzowo24.pl - Ogólnopolska baza firm, Lista Firm, Spis Firm, Wykaz Firm oraz Ogłoszenia Firm

Ogólnopolska baza firm i ogłoszenia
Baza Firm w Polsce

Dostępne już od
36

wizytówki firm
Baza Firm
Mapa Spis firm w Polsce

Korzyści

punkt Samodzielna aktualizacja
Opcja samodzielnej aktualizacji umożliwia wprowadzanie i modyfikację na bieżąco danych oraz informacji o Twojej firmie. Dzięki temu Twoja oferta będzie zawsze aktualna i nie wprowadzi klienta w błąd. Aby samodzielnie zaktualizować informacje należy wpisać login i hasło, które otrzymasz podczas rejestracji. Po zalogowaniu za pomocą Twojego Panelu zarządzania firmą będziesz mógł wprowadzać zmiany bez pomocy konsultanta.

punkt Dane adresowe
Dane adresowe firmy to podstawowe informacje dla Twojego klienta. Zawierają adres głównej siedziby firmy oraz pomagają ustalić jej lokalizację.

punkt Zakres działalności firmy
Opcja informuje na jakim obszarze działa Twoja firma. Jest szczególnie przydatna wtedy, gdy świadczysz usługi lub oferujesz produkty w wybranych przez Ciebie regionach. Można tu zaznaczyć, że obszarem działania Twojej firmy jest cała Polska, Europa lub świat.

punkt Profile działalności firmy
W Profilach działalności określasz czy Twoja firma oferuje usługi, produkuje, zajmuje się handlem detalicznym czy hurtowym. W ten sposób klient wybierając opcje uzyska wizytówkę tylko tych firm, które spełniają jego kryteria wyszukiwania. Ty natomiast masz pewność, że zgłoszą się do Ciebie tylko tacy odbiorcy, do których skierowana jest Twoja oferta.

punkt Godziny otwarcia
Godziny otwarcia informują klienta w jakich godzinach pracuje Twoja firma lub oddział. Informacja ta umożliwia dokładne zaplanowanie przyjazdu lub kontaktowania się z Tobą.

punkt Brak reklam
Na pewno nie raz byłeś zirytowany wyskakującymi oknami lub banerami zasłaniającymi interesującą Cię informację. W serwisie NRI Twoja wizytówka zostanie wyświetlona bez zbędnych reklam, co nie rozproszy uwagi Twoich potencjalnych klientów. Brak reklam zapewnia, że wizytówki są czytelne, a serwis jest łatwy w nawigacji.

punkt Wybór branż
Podczas rejestracji określasz do jakich branż chcesz przyporządkować wizytówkę firmy. Odszukanie Twojej firmy jest łatwiejsze, gdy znajduje się ona w kilku branżach. Większa ilość branż ułatwia i przyspiesza pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych. Liczba możliwych do zdefiniowania branż zależy od wybranego pakietu.

punkt Kontakt z klientami za pomocą formularza
Dzięki tej opcji klient może indywidualnie zadać Tobie pytanie odnośnie szczegółów oferty. Umożliwia to formularz kontaktowy, umieszczony na Twojej internetowej wizytówce.

punkt Logo firmy
Dzięki tej opcji możesz dodać do wizytówki Twojej firmy znak graficzny, spełniający rolę marketingową, a jednocześnie informacyjną. Za pomocą tego znaku łatwo zauważyć i zapamiętać symbol Twojej firmy.

punkt Skrócony opis działalności firmy
Wraz z listą wyszukanych firm wyświetla się krótki opis działalności Twojej firmy. Za pomocą tego opisu możesz w kilku zdaniach ująć jaki jest profil Twojej działalności oraz co masz do zaoferowania. Jeśli zainteresujesz użytkownika swoim opisem to z pewnością będzie chciał sprawdzić co jeszcze znajduje się w Twojej ofercie. Postaraj się więc, aby ten opis był konkretny, czytelny i zrozumiały.

punkt Rozbudowany opis działalności firmy
Rozbudowany opis pozwala zamieścić szczegółowe informacje na temat działalności Twojej firmy. Stanowi moduł wizytówki, który ogranicza jedynie ilość znaków w zależności od pakietu. Za pomocą tej opcji klienci mogą szczegółowo zapoznać się z Twoją ofertą.

punkt Lokalizacja siedziby na mapie
Na podstawie danych adresowych podanych w procesie rejestracji, Twoja firma zostanie zaznaczona na mapie Polski znajdującej się w serwisie NRI.pl. Lokalizacja na mapie ułatwi klientom odnalezienie Twojej firmy i dotarcie do niej.

punkt Definiowanie słów kluczowych
Słowa kluczowe charakteryzują profil działalności Twojej firmy. Mają one duże znaczenie, ponieważ precyzyjnie dobrane pozwolą łatwiej odnaleźć ją w wyszukiwarce. Im więcej słów kluczowych wpiszesz tym łatwiej klient odnajdzie Twoją wizytówkę.

punkt Galeria zdjęć
Najłatwiejszym i najskuteczniejszym sposobem zaprezentowania produktów są zdjęcia. W naszym serwisie możesz opisywać każde zdjęcie przybliżając ofertę Twojej firmy klientowi. Galeria zdjęć pomaga w kreowaniu wizerunku Twojej firmy.

Najlepsza wyszukiwarka firm, Lista Firm, Baza Firm, Katalog Firm, Spis Firm, Ogłoszenia Firm  Baza Firm

www.Branzowo24.pl - Ogólnopolska baza firm, ogłoszenia firm, lista firm, spis firm
Najlepsza Ogólnopolska Baza Firm z wyszukiwarką. – W naszym katalogu firm znajdziesz wizytówki przedsiębiorców z Polski, którzy promują swoje firmy i budują markę w Internecie. Katalog firm podzielony jest na branże, w których to znajdziesz aktualne adresy firm, szczegółowe informacje o firmach, oferty, produkty, opis działalności. Ponadto korzystając mapki odnajdziesz lokalizację firmy w mieście. Baza Firm Branzowo.pl oferuje Ci także możliwość skorzystania z najlepszej wyszukiwarki firm. Sam spis firm w internetowej bazie umożliwia skuteczny marketing w Internecie. Dzięki temu zwiększasz ruch na swojej stronie internetowej jak i sprzedaż oferowanych przez Ciebie usług. Pamiętaj ! Nasz katalog firm skutecznie promuje w Internecie. Najlepsze wizytówki firmowe i ich ogłoszenia promujące firmy w Internecie. Dołącz do najlepszej bazy firm w Polsce.
» Przypomnij hasło
x

Przypomnienie hasła w serwisie:


W celu przypomnienia hasła w serwisie prosimy o podanie Loginu oraz adresu eMail, który został podany przy rejestracji. Na podany adres zostaną wysłane dalsze instrukcje dotyczące przypomnienia hasła. Odbierz poczę i postępuj tak jak opisano w eMailu.