<b>Baza Firm, Lista Firm, Ogłoszenia firm, Spis Firm, Wyszukiwarka Firm, Katalog Firm, Adresy Firm, Katalog Branż</b>

"Auto Klub" Nauka Jazdy

Logo firmy "Auto Klub" Nauka Jazdy - Wrocław
"Auto Klub" Nauka Jazdy
Adres Firmy -"Auto Klub" Nauka Jazdy

Adres Firmy

50-529 Wrocław
Borowska 1

Dane kontaktowe - "Auto Klub" Nauka Jazdy - Wrocław

Dane kontaktowe

Telefon(71)367-28-58eMailhjakimek@interia.pl

Godziny otwarcia "Auto Klub" Nauka Jazdy - Wrocław

Godziny otwarcia

---brak---

Wyślij eMail do "Auto Klub" Nauka Jazdy - Wrocław Pokaż na mapie - "Auto Klub" Nauka Jazdy - Wrocław

O firmie "Auto Klub" Nauka Jazdy - Wrocław

Witamy Państwa w szkole nauki jazdy AutoKlub, która mieści się we Wrocławiu. Na naszych stronie znajdą Państwo wszystkie niezbędne informacje dotyczące nie tylko firmy, ale całego cyklu szkoleniowego.

Nasi instruktorzy na pewno solidnie przygotują Was do decydującego egzaminu, zarówno praktycznego (jazdy) jak i teoretycznego (wykłady). Cechuje nas jeden z najwyższych procentów zdawalności we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku..

AutoKlub istnieje nieprzerwanie od kwietnia 1991 roku. Jest to pierwsza firma szkoląca kierowców we Wrocławiu. Cała dzisiejsza kadra AutoKlubu pracowała przez wiele lat w Automobilkubie Dolnośląskim, co świadczy o ich dużym doświadczeniu w tym zawodzie i zobowiazuje do profesjonalnego podejscia do swoich obowiązków. Kursy porwadzone przez naszych instruktorów nie są ukierunkowane wyłącznie na zdanie egzaminu, ale kompleksowo przygotują Państwa do bezpiecznego poruszania sie po drogach. W szkole można poddać się badaniu lekarskiemu oceniającemu zdolności kierowania pojazdami kategori B , B+E , i A oraz A1 ( lekarz przeprowadza badania na zajęciach )

Osoby szkolone w Auto Klubie w przyszłości jeżdżą rozsądnie i bezwypadkowo. Fachowe szkolenie ma duży wpływ na mądrą i rozsądną jazdę. Nasze hasło "Będziesz jeździł mądrze, rozsądnie i bezpiecznie".

Z poważaniem ekipa AutoKlubu

Szkoła AutoKlub oferuje Państwu kursy na prawo jazdy w następujacych kategoriach: A, A1, B oraz E/B.
Szkolenia są prowadzone na nowych pojazdach, identycznych z tymi, na których będą Państwo zdawać egzamin państwowy, pod fachową opieką wysoko wykwalifikowanych instruktorów.

W ramach kursu otrzymują Państwo GRATIS szkolenie z Przepisów Ruchu Drogowego, a także możliwość sprawdzania nabytej wiedzy na komputerze wyposażonym w testy egzaminacyjne ( w godzinach od 7 - 20).

Jeżeli nie czujecie się Państwo wystarczajaco pewnie za kierownicą, w naszej ofercie znajdziecie kursy doszkalajace pozwalajace poprawić technike jazdy tuż przed egzaminen. Ewentualnie pozwolą one Państwu odświeżyć wiedzę po dłuższym okresie nie prowadzenia samochodu.

Oferujemy Państwu różnorodne formy zapłaty, łącznie z korzystnym systemem ratalnym.

Najlepsze Ogłoszenia Firm, Spis Firm / Baza Firm

Branzowo.pl - to Lista Firm i ogłoszenia firm w Polsce

Licznik odwiedzin wizytówki firmy "Auto Klub" Nauka Jazdy: 790