<b>Baza Firm, Lista Firm, Ogłoszenia firm, Spis Firm, Wyszukiwarka Firm, Katalog Firm, Adresy Firm, Katalog Branż</b>

Gwinner Witold Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe

Logo firmy Gwinner Witold Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe
Gwinner Witold Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe
Adres Firmy -Gwinner Witold Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe

Adres Firmy

43-500 Czechowice-Dziedzice
Pocztowa 9a

Dane kontaktowe - Gwinner Witold Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe

Dane kontaktowe

Telefon(32)215-59-41eMailbiuro@gwinner.pleMailinfo@mrsfitness.eu

Godziny otwarcia Gwinner Witold Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe

Godziny otwarcia

---brak---

Strony www Gwinner Witold Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe

Strony www

www.gwinner.pl

Wyślij eMail do Gwinner Witold Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Pokaż na mapie - Gwinner Witold Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe

O firmie Gwinner Witold Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe

Witamy na naszej stronie internetowej! Firma gWINNER jest jednym z wiodących producentów strojów kąpielowych i odzieży fitness w Polsce. Została założona w roku 1984 i od tego czasu naszym głównym celem jest dostarczanie entuzjastom sportu wysokiej jakości, stylowej i wygodnej odzieży.

Nasza odzież jest produkowana w Polsce z najlepszych włoskich dzianin: mikrofibry i Sensitive® oraz nieustannie poddawana testom jakości, dlatego możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość naszych produktów. Materiały, których używamy są bardzo elastyczne - powracają do swojego początkowego kształtu, miękkie w dotyku, nie odbarwiaja się nawet po długotrwałym użytkowaniu i nie pillingują. Charakterystyczne cechy tych dzianin to również wysoka przepuszczalność powietrza, odprowadzanie wilgoci i duża wytrzymałość. W naszej odzieży bedą się Państwo czuli modnie i komfortowo, a jej szybkie schnięcie pozwoli w pełni poświęcić się nawet intensywnej aktywności fizycznej.

Firma gWINNER współpracuje z dystrybutorami odzieży sportowej, hurtowniami, klubami fitness, ośrodkami sportowymi i basenami, jak również z punktami sprzedaży detalicznej. Nasze produkty są rozpoznawane i sprzedawane w całej Europie, jak również w Egipcie i Kanadzie. Zapewniamy Państwu najlepszą jakość, znakomite ceny, doświadczenie w branży, profesjonalną obsługę i szybką dostawę. Naszą misją jest nieustanne ulepszanie naszych produktów i obsługi tak aby współpraca z naszą firmą była dla Państwa jak najbardziej satysfakcjonująca.

Siedziba naszej firmy znajduje się w Czechowicach-Dziedzicach, 10km od Bielska-Białej, na południu Polski. Zapraszamy Państwa do odwiedzenia nas w celu zapoznania się z naszymi produktami. Prosimy o wczesniejsze telefoniczne lub emailowe umówienie się na spotkanie, abysmy mogli zapewnic Państwu znakomita obsługę.

Najlepsze Ogłoszenia Firm, Spis Firm / Baza Firm

Branzowo.pl - to Lista Firm i ogłoszenia firm w Polsce

Licznik odwiedzin wizytówki firmy Gwinner Witold Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe: 737