<b>Baza Firm, Lista Firm, Ogłoszenia firm, Spis Firm, Wyszukiwarka Firm, Katalog Firm, Adresy Firm, Katalog Branż</b>

IT-KRAK

Logo firmy IT-KRAK Krzysztof Borek Usługi informatyczne dla firm
IT-KRAK
Adres Firmy -IT-KRAK

Adres Firmy

30-667 Kraków
Facimech 12A/2

Dane kontaktowe - IT-KRAK Krzysztof Borek Usługi informatyczne dla firm

Dane kontaktowe

Telefon665-248-759eMailbiuro@it-krak.pl

Godziny otwarcia IT-KRAK Krzysztof Borek Usługi informatyczne dla firm

Godziny otwarcia

---brak---

Strony www IT-KRAK

Strony www

www.it-krak.pl

Wyślij eMail do IT-KRAK Krzysztof Borek Usługi informatyczne dla firm Pokaż na mapie - IT-KRAK Krzysztof Borek Usługi informatyczne dla firm

O firmie IT-KRAK Krzysztof Borek Usługi informatyczne dla firm

it-KRAK

Jesteśmy młodymi ludźmi, których pasją jest informatyka. Ciągle poszerzamy swoją wiedzę i umiejętności. Jesteśmy otwarci na wszystkie zmiany i innowacje w naszej branży. Pomimo młodego wieku mamy duże doświadczenie pozwalające nam podjąć się tematów o dużym stopniu skomplikowania.

Naszymi klientami są i będą organizacje prowadzące swoją działalność we wszystkich obszarach życia społecznego i gospodarczego.

Naszym celem nadrzędnym jest osiągnięcie w ciągu 5 lat działalności rozpoznawalności naszej marki na rynku regionalnym na poziomie 10%. Nasz cel będzie osiągnięty poprzez budowę marki w profesjonalnych działaniach biznesowych, w którym najważniejszym elementem będzie mierzalne zadowolenie naszych klientów, referencje i polecanie naszych usług innym podmiotom.

Dla nas największe wartości to wiedza i umiejętności w obszarach naszego działania, które są determinantem profesjonalizmu oczekiwanego przez naszych klientów. Inwestujemy w wiedzę i oczekujemy, że wysoka stopa zwrotu z tej inwestycji będzie dla naszych klientów gwarantem najwyższej jakości świadczonych przez nas usług.

Najlepsze Ogłoszenia Firm, Spis Firm / Baza Firm

Branzowo.pl - to Lista Firm i ogłoszenia firm w Polsce

Licznik odwiedzin wizytówki firmy IT-KRAK: 551