<b>Baza Firm, Lista Firm, Ogłoszenia firm, Spis Firm, Wyszukiwarka Firm, Katalog Firm, Adresy Firm, Katalog Branż</b>

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe " BRAMET" Krzysztof Walkowiak

Logo firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe " BRAMET"
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe " BRAMET" Krzysztof Walkowiak
Adres Firmy -Przedsiębiorstwo Wielobranżowe " BRAMET" Krzysztof Walkowiak

Adres Firmy

66-540 Stare Kurowo
Świerczewskiego 5

Dane kontaktowe - Przedsiębiorstwo Wielobranżowe " BRAMET"

Dane kontaktowe

Telefon(95)761-50-41eMailbramet@cil.pl

Godziny otwarcia Przedsiębiorstwo Wielobranżowe " BRAMET"

Godziny otwarcia

---brak---

Strony www Przedsiębiorstwo Wielobranżowe " BRAMET" Krzysztof Walkowiak

Strony www

www.bramet.cil.pl

Wyślij eMail do Przedsiębiorstwo Wielobranżowe " BRAMET" Pokaż na mapie - Przedsiębiorstwo Wielobranżowe " BRAMET"

O firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe " BRAMET"

Istniejemy na rynku pod nazwą "Bramet" od 1997 roku, lecz doświadczenia w branży bram i ogrodzeń zbieramy od roku 1993. Zajmujemy się sprzedażą i montażem bram garażowych i przemysłowych, produkcją ogrodzeń i bram parkanowych oraz ich pełną automatyzacją z uwzględnieniem różnorakiej automatyki bramowej i wjazdowej. Od pewnego czasu zajmujemy się również produkcją ogrodzeń przemysłowych, stanowiących zabezpieczenie maszyn i ciągów produkcyjnych.

Nasza produkcja w zdecydowanej większości przeznaczona jest na eksport, głównie do krajów europejskich, ale możemy się również pochwalić obecnością naszych wyrobów w USA, Kanadzie, Chinach i Japonii. W ciągu kilkunastu lat działalności wypracowaliśmy sobie opinię firmy solidnej, rzetelnej i uczciwej, dbającej o wysoką jakość oferowanych produktów.

Nasza Oferta

Bramy

Ofertę bram garażowych i przemysłowych opieramy głównie na produktach takich firm jak: niemiecko-holenderski NOVOFERM, niemiecki SIEBAU i polski KRISPOL , które proponują wyroby bardzo dobrej jakości i po przystępnej cenie. Dzięki wieloletniej współpracy z tymi firmami mamy do zaoferowania szeroki asortyment produktów: od bram garażowych uchylnych, segmentowych i rolowanych oraz krat zwijanych począwszy, poprzez bramy przemysłowe segmentowe, rolowane i szybkobieżne, po doki rozładunkowe i fartuchy uszczelniające. Oferujemy również drzwi stalowe wewnętrzne, zewnętrzne i przeciwpożarowe.

Ogrodzenia


Od kilkunastu lat jesteśmy też producentami stalowych ogrodzeń i bram dla firm, instytucji i klientów indywidualnych. Nasze wyroby charakteryzują się lekkością i prostotą formy. Dbamy o to, aby były one estetycznie wykonane, trwałe i odpowiednio zabezpieczone przed korozją - cynkowne ogniowo i malowane proszkowo. Forma i kształt ogrodzeń uzgadniana jest z klientem na podstawie wzoru wybranego z naszej oferty lub dostarczonego przez klienta i każdorazowo indywidualnie wyceniana. Produkujemy również ogrodzenia ochronne, zapobiegające wypadkom podczas obsługi maszyn i ciągów produkcyjnych. Korzystamy tutaj z doświadczenia zdobytego w trakcie współpracy z klientami z Europy Zachodniej.

Napędy

Każdy z oferowanych produktów potrafimy zautomatyzować, aby w ten sposób zwiększyć komfort i zadowolenie naszych klientów. Wykorzystujemy do tego celu głównie urządzenia włoskiej firmy CAME, która oferuje bardzo duży wybór urządzeń: od napędów dla małych furtek po napędy dla bram o wadze 3,5t czy też 12 metrowe szlabany. Jako jedna z niewielu tego typu firm proponuje również różnego typu zapory parkingowe, systemy kontroli dostępu, i automatykę drzwi rozwieranych i przesuwnych w biurowcach, marketach i budynkach użyteczności publicznej. Firma CAME posiada prawie 40 letnie doświadczenie w produkcji tego typu urządzeń, które charakteryzują się solidnością wykonania i bezawaryjnym działaniem przez wiele lat.

Najlepsze Ogłoszenia Firm, Spis Firm / Baza Firm

Branzowo.pl - to Lista Firm i ogłoszenia firm w Polsce

Licznik odwiedzin wizytówki firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe " BRAMET" Krzysztof Walkowiak: 780